Pilsner stralsunder bio-pils 0,0% Störtebeker € 2,99 MEHRWEG 0,50 L Flaska - € 5,98 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Porter och Stout hanse-porter 0,0% Störtebeker € 3,19 MEHRWEG 0,50 L Flaska - € 6,38 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Porter och Stout hobgoblin dark stout Wychwood € 6,69 EINWEG 0,50 L Flaska - € 13,38 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
India Pale Ale hobgoblin ipa Wychwood € 6,79 EINWEG 0,50 L Flaska - € 13,58 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Pilsner lighthouse Pilsner Kreativbrauerei Kehrwieder € 4,09 MEHRWEG 0,33 L Flaska - € 12,39 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
India Pale Ale india pale ale Shepherd Neame € 6,89 MEHRWEG 0,50 L Flaska - € 13,78 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Porter och Stout double stout Shepherd Neame € 6,79 EINWEG 0,50 L Flaska - € 13,58 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
UK/US Ales cerdos voladores brown ale Barcelona Beer Company € 3,89 EINWEG 0,33 L BURK - € 11,79 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
India Pale Ale analogue dream hazy ipa BrewDog € 8,99 EINWEG 0,44 L BURK - € 20,43 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Belgisk ale yellow blonde Chimay € 4,89 MEHRWEG 0,33 L Flaska - € 14,82 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Belgisk ale tripel hop krush Duvel € 5,49 MEHRWEG 0,33 L Flaska - € 16,64 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Porter och Stout norwegian nitro stout Lervig € 6,48 EINWEG 0,44 L BURK - € 14,73 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Andra stilar Ørbæk Øko ginger beer NaturFrisk € 4,69 MEHRWEG 0,28 L Flaska - € 16,75 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Frukt-, ört- och kryddöl kriek fruit lambic Boon € 8,09 EINWEG 0,38 L Flaska - € 21,29 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Frukt-, ört- och kryddöl framboise lambic Boon € 10,19 EINWEG 0,38 L Flaska - € 26,82 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Pilsner motörhead overkill pilsner Camerons € 6,19 EINWEG 0,44 L BURK - € 14,07 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
India Pale Ale trail pass brewveza Sierra Nevada Brewing Co. € 4,39 EINWEG 0,36 L BURK - € 12,19 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Fatlagrade öl | Porter och Stout narwhal barrel aged Sierra Nevada Brewing Co. € 11,79 EINWEG 0,47 L BURK - € 25,09 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Frukt-, ört- och kryddöl erntefluch pumpkin ale Wittorfer Brauerei € 6,29 EINWEG 0,33 L BURK - € 19,06 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
India Pale Ale tiger’s blood Tiny Rebel € 7,49 EINWEG 0,44 L BURK - € 17,02 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
India Pale Ale clwb cabana Tiny Rebel € 7,49 EINWEG 0,44 L BURK - € 17,02 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Porter och Stout apex oatmeal stout Wicklow Wolf € 7,39 EINWEG 0,44 L BURK - € 16,80 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
India Pale Ale free way AleBrowar € 7,59 EINWEG 0,50 L BURK - € 15,18 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
UK/US Ales frank the dank Warpigs Brewpub, Mikkeller € 9,89 EINWEG 0,44 L BURK - € 22,48 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Veteöl hallerndorfer hefeweißbier alkoholfri Brauerei Rittmayer € 2,89 MEHRWEG 0,50 L Flaska - € 5,78 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Tyska lager flötzinger hell 0,33l Flötzinger Bräu € 3,69 - 0,33 L Flaska - € 11,18 / LTR Quantity Minus Quantity Plus Lägg till i vagnen
Tyska lager united style lager Störtebeker,Sierra Nevada Brewing Co. € 3,69 MEHRWEG 0,33 L Flaska - € 11,18 / LTR Slutsåld
India Pale Ale braumeister edition #102 - twins brew - september 2026 Camba € 6,80 EINWEG 0,44 L BURK - € 15,45 / LTR Slutsåld
Belgisk ale braumeister edition #101 - lumveld- august 2026 Camba € 6,59 EINWEG 0,43 L BURK - € 15,33 / LTR Slutsåld
Rökt öl hallerndorfer rauchbier Brauerei Rittmayer € 2,89 MEHRWEG 0,50 L Flaska - € 5,78 / LTR Slutsåld